Sprzątanie po remoncie- tel. 513 014 636

Obsługujemy: mieszkania, domy i obiekty użytkowe

Twój dom wymaga dokładnego wyczyszczenia po remoncie? A może potrzebujesz pomocy ekspertów w organizacji prac lub do ich wykonania? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Naszym klientom oferujemy pomoc w organizacji sprzątania po remoncie w Szczecinie i dla okolicznych miejscowości.

Po remoncie zawsze pojawia się wiele odpadów budowlanych przeznaczonych do wywozu na specjalne składowiska. Najczęściej są Państwo zmuszeni jechać na koniec miasta i płacić za utylizację. Po remoncie pojawiają się także zabrudzenia, które można usunąć jedynie przy pomocy specjalnych środków. O wiele łatwiej jest, jeśli sprzątanie wykonane jest przez profesjonalistów.

Firma sprzątająca Cleanwork.pl oferuje usługi sprzątania pomieszczeń, mieszkań, domów po remoncie i budowie w Szczecinie i okolicy.

CO OBEJMUJE SPRZĄTANIE PO REMONCIE?

Zanim wprowadzą się Państwo do swojego nowego odremontowanego mieszkania lub domu, my zajmiemy się doprowadzeniem go do stanu idealnego. Tylko czyste mieszkanie można umeblować i zaprosić do niego gości. Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach sprzątania, a jednym z kierunków naszej działalności jest sprzątanie po remoncie na terenie Szczecina i okolic

W celu zapewnienia wysokiej jakości sprzątania wykonujemy następujące czynności:

  • wywóz odpadów budowlanych;
  • usunięcie kurzu i zabrudzeń ze wszystkich powierzchni;
  • sprzątanie parapetów, dekoracji okiennych, drzwi, kaloryferów i in.;
  • mycie podłóg z wykorzystaniem specjalnych środków czystości;
  • mycie okien, luster i opraw oświetleniowych;
  • sprzątanie łazienki i toalety;
  • czyszczenie mebli i polerowanie lakierowanych powierzchni;
  • dokładne sprzątanie wszystkich pomieszczeń i zastosowanie specjalnych powłok ochronnych. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem usługi sprzątania po remoncie w Szczecinie lub w okolicznych  miejscowościach prosimy o kontakt.

tel. 513 014 636